Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem

Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem

Orig. název: Ireland's Wild Islands

Žánr: Dokumentární
Rok: 2023
Země původu: Irsko
Délka: 3 min
Režie: John Murray

Západní irské ostrovy, které se jako smaragdové klenoty tyčí na vzdáleném okraji Evropy, byly vždy jedinečné jako poslední kousky skal před prázdnotou Atlantského oceánu. Irsko samotné stálo po tisíciletí na samotném okraji známého světa a jeho atlantské ostrovy se pokládaly za poslední zastávku nesčetných živočichů, než zmizeli v mlhách západního oceánu. V době, kdy se svět zvířat po celém světě hroutí, vzhlížejí mnozí odborníci k těmto opuštěným ostrovům jako k jedněm z posledních bašt přírody. V každé epizodě tohoto seriálu se prolínají ohromující přírodovědná a ekologická témata s tradičním folklórem a historií, při nichž znovu ožívá příběh každého ostrova.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.