Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Do Evropy

Do Evropy

Orig. název: Europa

Žánr: Drama / Thriller
Rok: 2021
Země původu: Irák, Kuvajt, Itálie
Délka: 75 min

Mladý Iráčan Kamal se vydává na cestu s vidinou lepšího života. Aby se dostal do Evropy, pokusí se překročit hranici mezi Tureckem a Bulharskem, ale je zajat bulharskou pohraniční policií. Nakonec však uprchne a hledá cestu ven ve zdánlivě nekonečném lese, v podsvětí, kde neplatí žádná pravidla ani zákony. Tři dny a tři noci musí zraněný Kamal bojovat o přežití, pronásledován bulharskými lovci uprchlíků, dokud nedojde ke konečnému střetu na život a na smrt…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.