Programová nabídka Telly

Euroliga

Euroliga

Žánr: Sportovní

Podobně jako mezi fotbalovými fanoušky rezonuje Liga mistrů, Euroligu si nenechá ujít žádný basketbalový nadšenec. Ostatně tato nejprestižnější evropská basketbalová soutěž nabízí jedinečnou podívanou, kde proti sobě soupeří kluby jako Real Madrid nebo Barcelona. Diváckou kulisou možná i překonává americkou konkurenci NBA. Fanoušci z Balkánu či Turecka umí vytvořit opravdu bouřlivé prostředí. Euroliga bývá zároveň vstupní branou do zmíněné NBA. Lepší basketbalové zápasy tak na evropském kontinentu zkrátka neuvidíte!

Kde sledovat basketbalovou Euroligu?

Nalaďte si náš kanál Premier Sport 1Premier Sport 2! Tento kanál obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Historie a formát Euroligy

Evropská basketbalová soutěž funguje v různých formátech již od roku 1957. Původně se do ní kvalifikovali vítězové národních lig a následně zde postupovali v rámci eliminace v jednotlivých kolech. Modely soutěže se v průběhu 20. století několikrát změnily. V některých obdobích byla Euro Liga dokonce uzavřenou soutěží. Od roku 2009 funguje ve formátu standardní kvalifikace, skupinové fáze a následného play-off. Program Euroligy mužů se skládá z 34 kol ve formátu doma/venku. V rámci Euroligy žen se odehraje 14 kol ve stejném formátu.

České úspěchy

Do finále této soutěže se podařilo probojovat celkem dvěma českým klubům, jimiž byly Slavia VŠ Praha (Dnešní USK) a Zbrojovka Brno. Brněnskému týmu se to dokonce podařilo dvakrát. Nicméně Češi i Slováci na úplný triumf dodnes čekají. V současné době se nejvíce prosazuje Basketbal Nymburk, který se zúčastnil kvalifikace celkem čtyřikrát.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.