Programová nabídka Telly

Extraliga ledního hokeje

Extraliga ledního hokeje

Žánr: Sportovní

 

Český lední hokej patří k těm nejlepším soutěžím v Evropě. Atraktivní sportovní výkony doplňuje atmosféra těch největších klubů, mezi které se řadí například pardubické Dynamo, Kometa Brno, Sparta Praha nebo Bílí tygři z Liberce. Hokejové extraligy se pravidelně zúčastňuje 14 mužstev. Soutěž je rozdělena na základní část s 52 koly a následné play-off, kde si to ti nejlepší rozdají celkové vítězství.

 

 

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Historie

Česká Extraliga ledního hokeje vznikla jako nástupce Československé hokejové ligy po rozdělení federace. Prvním samostatným ročníkem byla sezóna 1993/1994. Mezi nejúspěšnější kluby můžeme jednoznačně zařadit Vsetín, pražskou Spartu, Třinec nebo Pardubice. Do dnešní doby se v extralize vystřídalo celkem 24 týmů. Na rozdíl od kanadsko-americké NHL totiž soutěž není uzavřená a všichni účastníci nebojují pouze o titul, ale také o samotné udržení se v lize. To činí ELH ještě více atraktivní.

 

Nejúspěšnější týmy ELH

Vsetín – 6 mistrovských titulů

Třinec – 4 mistrovské tituly

Sparta Praha – 4 mistrovské tituly

Pardubice – 3 mistrovské tituly

Slavia Praha – 2 mistrovské tituly

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.