Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Fatima

Fatima Logo ČSFD 70 %

Orig. název: Fatima

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: USA, Portugalsko
Délka: 113 min

Film o povznášející síle víry. Vypráví o historické události z portugalské Fatimy, která se odehrála kolem roku 1917. Tři děti  – pastýři Lucia, Jacinta a Francisco ohlásily, že se jim zjevila Panna Marie. Inspirují tím další věřící, ale vyvolají hněv u představitelů katolické církve i vlády. Jedni i druzí se je snaží donutit, aby své sdělení odvolaly.  Ale zpráva o proroctví se šíří a desítky tisíc poutníků proudí do Fatimy v naději, že budou svědky zázraku. Zažijí něco, co navždy změní jejich životy.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.