Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Grónsko: V záři ledu

Grónsko: V záři ledu

Orig. název: Grönlands wilder Westen

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Německo
Délka: 43 min
Režie: Lars Pfeiffer

Grónsko, největší ostrov na světě, leží mezi Kanadou a Islandem a má nejblíže k severnímu pólu. Přes 80 procent povrchu ostrova tvoří led… Grónsko je největším ostrovem světa. Je to také pevnina nejblíže k severnímu pólu. 80 % této země pokrývá vrstva ledu, která na některých místech dosahuje tloušťky až 3 km. Ale většina jejích obyvatel žije v dechberoucí krajině západního pobřeží, která se dokázala z ledového sevření vymanit. Místní obyvatelé jsou převážně Inuité, kteří se po tisíce let živili tím, co jim poskytla příroda. Jenže jejich tradiční způsob života se nevyhnutelně mění. Velké nebezpečí přináší nejen modernizace společnosti, ale i globální oteplování způsobené člověkem. Tento arktický přírodní ráj je přitom pro naši planetu nesmírně důležitý. Pohlédněte na něj očima místních a odhalte autentické Grónsko.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.