Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Historie stravování

Historie stravování

Orig. název: Eating History

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 10 min

1. Snídaně šampionů: Zvládnou Josh a Smokey sníst nejstarší cereálie, jaké kdy jedli? Poté prozkoumají denní příděl z doby Vietnamu, ale je 40leté maso uvnitř ještě konzervováno? Později vyzkoušejí 40 let starou pikantní omáčku, jestli je věkem ještě pálivější.2. Jídlo apokalypsy: Je čas na dezert, když se Josh a Old Smokey pokusí upéct 40 let starou směs čokoládových koláčků. Pánové pak navštíví bar v podzemí, kde objeví a ochutnají nelegální pálenky.3. Datum spotřeby neznámé: Josh a Old Smokey se vydávají na výlet do opuštěného hornického města, aby vykopali zapomenuté jídlo. Poté vyzkoušejí jedno z nechvalně proslulých ztracených piv Ameriky. A také budou mít příležitost ochutnat vikingský elixír.4. Historické čištění zubů: Josh a Old Smokey pojídají desetiletí staré kukuřičné lupínky a sto let staré suchary z doby občanské války. Poté se osvěží 100 let starou zubní pastou. A to vše proto, aby zjistili, zda tato zapomenutá jídla zvládnou zkoušku časem.5. V daleké, předaleké galaxii: Josh a Old Smokey si ulepí prsty, když vyzkoušejí klasickou čokoládovou legendu s karamelem z období korejské války. Pak ochutnají večeři severní hranice s velkými porcemi tlačenky z čenichu losa.6. Když ji otevřeš: Pánové otevřou 40 let starou plechovku legendárních „čipsů“. Pak zamíří do Michiganu, aby se setkali s párem, který má velkou sbírku pamětihodností od jedné z největších a nejnostalgičtějších amerických značek.7. Vesmírná odysea: Houstone, máme brambory. Old Smokey a Josh cestují k nejvzdálenější hranici za kosmickými bramborami. Poté uvaří revoluční rýži a navštíví prodávané nemovitosti, aby našli zapomenuté dobroty.8. Cukrář: Pánové se rozhodnou provést test s nouzovými příděly nijak vábně vyhlížející vody z roku 1953. Překvapivou životnost pak objeví u konzerv klasického italského jídla od legendárního šéfkuchaře.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.