Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Historie stravování

Historie stravování

Orig. název: Eating History

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 10 min

1. Snídaně šampionů: Zvládnou Josh a Smokey sníst nejstarší cereálie, jaké kdy jedli? Poté prozkoumají denní příděl z doby Vietnamu, ale je 40leté maso uvnitř ještě konzervováno? Později vyzkoušejí 40 let starou pikantní omáčku, jestli je věkem ještě pálivější.2. Jídlo apokalypsy: Je čas na dezert, když se Josh a Old Smokey pokusí upéct 40 let starou směs čokoládových koláčků. Pánové pak navštíví bar v podzemí, kde objeví a ochutnají nelegální pálenky.3. Datum spotřeby neznámé: Josh a Old Smokey se vydávají na výlet do opuštěného hornického města, aby vykopali zapomenuté jídlo. Poté vyzkoušejí jedno z nechvalně proslulých ztracených piv Ameriky. A také budou mít příležitost ochutnat vikingský elixír.4. Historické čištění zubů: Josh a Old Smokey pojídají desetiletí staré kukuřičné lupínky a sto let staré suchary z doby občanské války. Poté se osvěží 100 let starou zubní pastou. A to vše proto, aby zjistili, zda tato zapomenutá jídla zvládnou zkoušku časem.5. V daleké, předaleké galaxii: Josh a Old Smokey si ulepí prsty, když vyzkoušejí klasickou čokoládovou legendu s karamelem z období korejské války. Pak ochutnají večeři severní hranice s velkými porcemi tlačenky z čenichu losa.6. Když ji otevřeš: Pánové otevřou 40 let starou plechovku legendárních „čipsů“. Pak zamíří do Michiganu, aby se setkali s párem, který má velkou sbírku pamětihodností od jedné z největších a nejnostalgičtějších amerických značek.7. Vesmírná odysea: Houstone, máme brambory. Old Smokey a Josh cestují k nejvzdálenější hranici za kosmickými bramborami. Poté uvaří revoluční rýži a navštíví prodávané nemovitosti, aby našli zapomenuté dobroty.8. Cukrář: Pánové se rozhodnou provést test s nouzovými příděly nijak vábně vyhlížející vody z roku 1953. Překvapivou životnost pak objeví u konzerv klasického italského jídla od legendárního šéfkuchaře.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.