Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Hraniční kontrola: Švédsko

Hraniční kontrola: Švédsko

Orig. název: Gränsbevakarna Sverige

Žánr: Dokumentární
Rok: 2023
Země původu: Švédsko
Délka: 41 min

Muž se pokusí přes letiště Arlanda propašovat do ciziny 30 milionů v hotovosti. Na hranici ve Skåne je zastaveno auto plné alkoholu… Celní protidrogová kontrola na výletní plavbě se stovkami mladých lidí. Dva mladíci vypadají nervózně. Na letišti Arlanda se rozzlobená žena zbaví oblečení… Muž je při kontrole zavazadel agresivní. Alex objeví kanystr a má podezření, že by mohl obsahovat drogy… Na letišti Arlanda někdo nechal zavazadlo, z něhož prosakuje pach smrti a obsahuje něco, co vypadá jako kosti. A pes Dusty najde zbraň… Stefan ve Skane zastaví opilého řidiče. Při bližším prohledání jeho auta odhalí velké množství pašovaného zboží. Alex najde marihuanu na výletní plavbě…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.