Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují

Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují Logo ČSFD 63 %

Orig. název: Explos fêtent Noël, Les

Žánr: Dokumentární
Rok: 2012
Země původu: Francie
Délka: 99 min

Vánoční svátky v různých koutech světa.Jak se dnes slaví narození Ježíše Krista? Co ještě zbylo z náboženského svátku? Jaký smysl dostává v různých končinách planety? Pět cestovatelů vyrazilo do pěti různých zemí světa, aby prozkoumali rozdíly i podobnosti vánočních oslav. Otevřeme s nimi jednotlivá okénka adventního kalendáře. S Alexandrou zažijeme vánoční svátky v New Yorku na pomezí prostého kouzla a nepokryté komerce. Jérome navštíví rybářskou rodinu ortodoxních křesťanů na Soloveckých ostrovech v Rusku, kde se navzdory komunistické moci zachoval fascinující klášter. Diego nás zavede do Betléma, na místo narození Ježíše Krista, v němž je blízkost tří monoteistických náboženství stále akutním zdrojem konfliktů. S Fredem oslavíme Vánoce na Filipínách, v největší křesťanské komunitě v Asii. Christophe stráví svátky pod mexickým sluncem, v kabině kamionu a v sedle koně jako účastník jízdy Krista Krále.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.