Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Jízda života

Jízda života Logo ČSFD 56 %

Orig. název: Joyride

Žánr: Drama
Rok: 2022
Země původu: Irsko
Délka: 94 min

Dvanáctiletý Mully přišel o matku. Jednoho dne zjistí, že jeho zadlužený otec krade peníze, které si na jejím účtu naspořili. Chlapec v zoufalství sebere zbylou částku a unese taxík. A je v šoku, když na zadním sedadle vozu najde Joy s dítětem. Pro ženu je těžké zvládat mateřské povinnosti a chce proto svěřit své dítě kamarádce, která ho bude vychovávat jako vlastní. Společně s Mullym se vydává na zběsilou cestu napříč Irskem. Kradou auta, stopují, jezdí trajekty a prorážejí policejní zátarasy. Mullyho otec je pronásleduje a Joy se zoufale snaží uniknout a udělat za svým dosavadním životem tlustou čáru. Mezi oběma outsidery vzniká pevné pouto. Ačkoli se oba cítili rodiči nemilováni, mají si navzájem co nabídnout.

Na Jízda života se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.