Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Království surikat: Vzestup dynastie

Království surikat: Vzestup dynastie

Orig. název: Meerkat Manor: Rise of the Dynasty

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 13 min
Herci: Bill Nighy

Jedná se o telenovelu, ale s tím rozdílem, že hlavní hrdinové jsou 12 centimetrů vysocí, žijí v podzemních norách a živí se červy, hmyzem a ještěrkami. Každou jednotlivou postavu poznáme stejně důvěrně jako každou lidskou seriálovou hvězdu, ale vztahy, zrození, úmrtí a konflikty jsou zde skutečné. Tento poutavý seriál je pokračováním dramatického příběhu tří surikatích rodin, které jsou potomky legendární surikatí matriarchy Květiny. Sousedé a rivalové, kteří mají společnou pokrevní linii, jsou nuceni soupeřit o potravu a zdroje v prostředí, které prochází velkými změnami: v poušti Kalahari v Jižní Africe.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.