Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Legenda Willie Mays

Legenda Willie Mays

Orig. název: Say Hey, Willie Mays!

Žánr: Dokumentární / Sportovní / Životopisný
Rok: 2022
Země původu: USA
Délka: 94 min
Režie: Nelson George
Herci: Vin Scully

Životní příběh baseballové legendy Willieho Mayse, který je všeobecně považován za nejlepšího žijícího hráče. Snímek mapuje jeho kariéru od dětství v Alabamě až po působení v černošském týmu Birmingham Black Barons.

Na Legenda Willie Mays se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.