Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Lil Buck: Opravdová labuť

Lil Buck: Opravdová labuť

Orig. název: Lil' Buck: Real Swan

Žánr: Dokumentární / Taneční / Životopisný
Rok: 2019
Země původu: Francie, USA
Délka: 85 min
Režie: Louis Wallecan
Herci: Lil Buck

Jookin je memphiský pouliční tanec, který se nejvíce podobá hip hopu, i když je složitější a propracovanější. Lil‘ Buck se začal učit taneční kroky se svou sestrou ve dvanácti letech a díky stipendiu se pustil do studia baletu. Jednoho dne jej Spike Jonze náhodou natočil, jak tančí na klasickou skladbu The Swan, kterou zhudebnil violoncellista Yo-Yo Ma. Video se stalo senzací internetu a Lil’Buck se rychle proslavil. Absolvoval turné s Madonnou, ale spolupracoval také s Cirque du Soleil a módním domem Versace. Film, v němž se snoubí street dance s baletem, vypráví jedinečný příběh o taneční kariéře zábavného Lil‘ Bucka, obdařeného notnou dávkou vášně a disciplíny.

Na Lil Buck: Opravdová labuť se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.