Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mám rád filmy

Mám rád filmy Logo ČSFD 71 %

Orig. název: I Like Movies

Jasný a zřetelný název snímku je základní premisou života dospívajícího Lawrence, který je přímo posedlý světem filmu. Jeho dlouholetý a jediný kamarád Matt s ním sdílí jeho vášeň pro amatérskou filmařinu i další nezvyklé koníčky, jako je pravidelné sledování televizní show Saturday Night Live. Lawrencova matka se snaží vyrovnat se smrtí manžela a s nelehkým dospíváním svého jediného syna, jehož snem je dostat se na newyorskou filmovou školu NYU. Lawrencova sobeckost, prchlivost a téměř patologická touha způsobují v jeho vztazích zásadní trhliny. Lidi kolem sebe vnímá jen jako pěšáky na své cestě stát se světovým filmařem.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.