Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Meghan, americká princezna

Meghan, americká princezna

Orig. název: Million Dollar American Princesses: Meghan Markle

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2018
Země původu: Velká Británie
Délka: 45 min

Příběh neurozené a k tomu rozvedené Američanky přivdané do královské rodiny už tu kdysi byl. Jaké jsou rozdíly mezi Meghan Markleovou a Wallis Simpsonovou? Jednou z oblíbených kratochvílí mnohých Britů bylo, je a patrně vždy bude hledání „těch pravých“ protějšků všem dosud svobodným členům královské rodiny. Rozkošný zrzavý rošťák Harry, syn Charlese a Diany, samozřejmě nezůstal stranou. Ke všeobecnému zděšení si ovšem vybral podle sebe. Těžko posoudit, co poddané dráždilo víc, zda to byla skutečnost, že vyvolenou je Američanka, nebo že jde o rozvedenou ženu, herečku a navíc míšenku. Ať tak či tak, nevěsta se nezavděčila a mladý pár, pronásledován bulvárem i nejrůznějšími samozvanými mravokárci, si zpečetil svůj osud tím, že odešel žít do zámoří. Starším ročníkům bude tento příběh nápadně připomínat příběh vztahu anglického krále Eduarda VIII., který ovšem skončil mnohem dramatičtěji, a to vládcovou abdikací. To, zda je Meghan opravdu prohnaná a světa znalá záporná postava či zda už opravdu nemohla déle snášet rasistické poznámky z mnoha stran, tento dokument neřeší. Dává nám ale další zajímavou lekci na téma svobody lidí, kteří jsou považováni za veřejný majetek.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.