Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Místo k životu

Místo k životu Logo ČSFD 37 %

Orig. název: This Place

Žánr: Drama
Rok: 2022
Země původu: Kanada
Délka: 87 min

Dvě ženy – jedna Tamilka, druhá napůl Indka a napůl Íránka – hledají odpovědi na otázky, setkávají se, poznávají Toronto a pomalu se do sebe zamilovávají. Kawenniióhstha, básnířka, která je ve městě nová, hledá otce, jehož nikdy nepoznala. Malai a její starší bratr se snaží vyrovnat s otcovou alkoholickou minulostí a vážnou nemocí. Kulisou jejich příběhu je Toronto, nejrozmanitější město na světě.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.