Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mistr světla

Mistr světla

Orig. název: Master of Light

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2022
Země původu: USA
Délka: 83 min
Režie: Rosa Boesten

George Anthony Morton je malíř, který strávil deset let ve federálním vězení za pašování drog. Za mřížemi pěstoval své řemeslo a výjimečné umělecké schopnosti. Od svého propuštění se snaží vzdorovat nerovným společenským podmínkám a konfrontovat se s uměleckým světem ovládaným bělochy. Vydává se do rodného Kansas City, kde se pokouší napravit narušený vztah s matkou a maluje členy rodiny ve stylu starých holandských mistrů. Po návratu domů se George vyrovnává s pohnutou minulostí, přehodnocuje svůj život a objevuje africké vlivy v umění.

Na Mistr světla se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.