Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mr. Olympia - Příběh bratrů Weiderových

Mr. Olympia – Příběh bratrů Weiderových Logo ČSFD 69 %

Orig. název: Bigger

Žánr: Drama / Sportovní / Životopisný
Rok: 2018
Země původu: USA
Délka: 107 min

Příběh bratrů Weiderových, kteří společně změnili svět kulturistiky a stvořili fitness jak ho známe v současnosti. Sourozenci Joe a Ben Weiderovi jsou zakladatelé nového směru v posilování a fitness, založili Mezinárodní federaci pro bodybuilding (IFBB) a soutěž Mr. Olympia. Než se to všechno stalo, museli projít tvrdými zkouškami. Navzdory všem překážkám se jim podaŕilo překonat antisemitismus, konvenční normy i velikou chudobu, aby začali podnikat v oblasti fitness. Spustili hnutí, které změnilo svět bodybuildingu v USA, vytvořili impérium a objevili kulturistu jménem Arnold Schwarzenegger.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.