Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Na konci světa

Na konci světa Logo ČSFD 78 %

Orig. název: Edge of the Earth

Žánr: Dobrodružný / Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: USA

HBO a Teton Gravity Research představují čtyřdílný dokumentární seriál o světoznámých sportovcích, kteří se pokoušejí o nevídané výkony na odlehlých, úchvatných a často zrádných místech po celém světě. V každé hodinové epizodě se představí jiná skupina odvážlivců – lyžaři, snowboardisté, kajakáři, horolezci a surfaři – kteří překonávají hranice lidských možností a zvažují, zda jejich úsilí stojí za riziko.

Na Na konci světa se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.