Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nákladní peklo

Nákladní peklo

Orig. název: Trucking Hell

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2018
Země původu: Velká Británie
Délka: 20 min

Máte možnost nahlédnout do zákulisí odvětví náročného vyprošťování. Uvidíte velmi těžké nákladní stroje, které mohou vytáhnout a zvednout ty největší stroje na silnicích. Budeme sledovat zdary i neúspěchy mužů a žen, kteří se potýkají s převrácenými kamiony, vybouranými náklaďáky či těmi po smyku a porouchanými vozy na silnicích. V jakoukoli denní dobu se okamžitě pustí do práce a čelí nepřízni počasí, aby zajistili bezpečnost britských přepravců a umožnili průjezdnost silnic.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.