Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nákladní peklo

Nákladní peklo

Orig. název: Trucking Hell

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2018
Země původu: Velká Británie
Délka: 20 min

Máte možnost nahlédnout do zákulisí odvětví náročného vyprošťování. Uvidíte velmi těžké nákladní stroje, které mohou vytáhnout a zvednout ty největší stroje na silnicích. Budeme sledovat zdary i neúspěchy mužů a žen, kteří se potýkají s převrácenými kamiony, vybouranými náklaďáky či těmi po smyku a porouchanými vozy na silnicích. V jakoukoli denní dobu se okamžitě pustí do práce a čelí nepřízni počasí, aby zajistili bezpečnost britských přepravců a umožnili průjezdnost silnic.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.