Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Navrátilka

Navrátilka Logo ČSFD 82 %

Orig. název: L'Arminuta

Léto roku 1975, střední Itálie. Třináctiletá dívka s kufrem v jedné ruce a taškou bot v druhé zaklepe na dveře statku. Tak začíná příběh dospívající slečny, která ze dne na den přišla o všechno: o útulný domov, o nejbližší přátele, o bezpodmínečnou lásku otce a matky – nebo spíše lidí, které považovala za své rodiče. Pro l’Arminutu začíná nový a zcela odlišný život. Její současný domov je menší a ponurejší než ten, který patřil bohatším adoptivním rodičům. Všude je plno sourozenců a na stole málo jídla. Tváří v tvář cizímu prostředí se dívka musí vypořádat i s pocitem opuštěnosti, který v ní vyvolává opětovné shledání s rodinou, již nikdy nepoznala.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.