Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nebudeš nenávidět

Nebudeš nenávidět Logo ČSFD 66 %

Orig. název: Non odiare

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Itálie
Délka: 96 min

Jednoho zdánlivě obyčejného dne v severní Itálii pluje uznávaný chirurg Simone v kajaku po úchvatné řece. Užívá si poklidného večera, který však náhle naruší zvuk autonehody. Simone neváhá a spěchá poskytnout první pomoc. Když dorazí na místo, spatří těžce zraněného muže. Okamžitě zavolá záchranku a z bezpečnostního pásu vyrobí škrtidlo, aby zastavil krvácení. Pak si ale všimne, že má muž na hrudi vytetovaný velký hákový kříž. Syn přeživšího holocaustu nyní stojí před obtížnou volbou: má zachránit neonacistovi život, nebo ho nechat zemřít? Film sleduje Simona po nehodě, kdy se snaží vyrovnat s následky svého rozhodnutí.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.