Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nejjedovatější zvířata světa

Nejjedovatější zvířata světa

Orig. název: World's Most Toxic Animals

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Austrálie
Délka: 2 min
Režie: Brennan Nurthen

Zvířata na celém světě se po miliony let utkávala v evolučních závodech ve zbrojení toxickými jedy. Predátoři si zdokonalovali rychle působící a smrtící jedy, ale kořist se bránila silnými jedy a důmyslnými systémy jejich přenosu. Vznikla tak řada chemických koktejlů, které jsou tak složité a jedinečné, že věda teprve začíná odhalovat záhadu jejich fungování. Umožňují tak různým tvorům, jakými jsou pavouci, hadi a medúzy, znehybnit protivníka mnohonásobně většího než oni, a to jediným zásahem. Ve dvou epizodách tohoto seriálu se zblízka seznámíme s některými z nejjedovatějších živočichů světa, abychom pochopili, jak cílí na své oběti, jaké chemické látky používají k přizpůsobení svých útoků a jak je člověk může nejlépe přežít.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma



Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.