Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nejlepší vojenské prostředky

Orig. název: Top Ten Warfave

Rok: 2015
Délka: 60 min

Zaměříme se na vojenské prostředky moderní doby. Jednotlivé díly přinesou deset příběhů z válek 20. a 21. století, od legendárního letounu Spitfire po stealth bombardéry v 2. válečném konfliktu v Iráku a zařadí je podle jejich dopadu. Tento podrobný vědecký pohled na oblíbenou část moderní historie doplní dobové archivní záběry a rozhovory.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí trial nabídky je balíček Střední s kanály Eurosport 1 a 2 a Nova Sport 3 a 4, obsahující např. Ligu mistrů UEFA a další špičkové soutěže. Kanály Premier Sport 1 a 2 nejsou součástí této nabídky.