Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Není šílenství jako šílenství

Není šílenství jako šílenství Logo ČSFD 74 %

Orig. název: Crazy, Not Insane

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 117 min
Režie: Alex Gibney

Proč zabíjíme? Proč jsou někteří schopni vraždit a jiní odolávají pokušení? Jak se z člověka stane sériový vrah? Dokument Není šílenství jako šílenství z dílny oscarového režiséra a producenta Alexe Gibneyho (Vynálezkyně: Z kapky krve) sleduje forenzní psychiatričku Dorothy Otnowovou Lewisovou, která celý svůj život zasvětila zkoumání vnitřního světa násilníků a pracovala s mnoha sériovými vrahy včetně Teda Bundyho. Prostřednictvím své kontroverzní práce s pacienty trpícími disociativní poruchou osobnosti vyvinula teorii o tom, jak se z člověka stane vrah. Dosud nezveřejněné nahrávky z jejího výzkumu, které v tomto snímku vidíme poprvé, odhalují děsivé proměny násilných jedinců s rozdílnými identitami, které se střídají v přebírání kontroly nad jejich chováním.

Na Není šílenství jako šílenství se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.