Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Neprožité životy

Neprožité životy Logo ČSFD 46 %

Orig. název: The Roads Not Taken

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Velká Británie, USA
Délka: 85 min

Oscarový Javier Bardem a Elle Fanningová ztvárnili otce a dceru v dramatu o muži, který si v mysli představuje alternativní životy. Leo (Bardem) se během jednoho dne ztrácí v imaginativním snění o světech, v nichž by mohl žít, zatímco Molly (Fanningová) se snaží vyrovnat s následky otcovy demence ve svém vlastním životě.

Na Neprožité životy se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.