Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Neuvěřitelné bazény

Neuvěřitelné bazény 70 %

Orig. název: Insane Pools: Off the Deep End

Žánr: Reality-TV
Rok: 2015
Země původu: USA
Délka: 45 min

Lucas se svým týmem z podniku Lucas Lagoons, který zahrnuje i jeho drsnou matku, již více než 20 let staví pro své různé klienty nadčasová venkovní díla od píky. Sídlí ve městě Sarasota na Floridě, ale cestují po celé zemi a budují neuvěřitelné kusy. Od klokotajících fontán po jedinečné jeskyně a bazény ve stylu lagun dokáže Lucas se svým týmem proměnit jakýkoli vnitrozemský dům v nemovitost u pobřeží. Uvidíte, co vše je možné postavit.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.