Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nová tajemství terakotových vojáků

Nová tajemství terakotových vojáků Logo ČSFD 84 %

Orig. název: New Secrets of the Terracotta Warriors

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2013
Země původu: Velká Británie
Délka: 52 min
Režie: Ian Bremner

Objev terakotové armády v Číně v roce 1974 si podmanil představivost celého světa, ale první výkopy odhalily pouze zlomek tohoto ohromného a neobyčejného pokladu. Díky exkluzivnímu přístupu k průkopnickému průzkumu vedenému University College v Londýně a Muzeem terakotové armády odhaluje tento dokument nová tajemství a nabízí i atraktivní přístup k vojákům samotným.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.