Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nukleární rodina

Nukleární rodina 80 %

Orig. název: Nuclear Family

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA

Třídílný dokument zkoumá režisérčinu velmi neobvyklou rodinu: na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století se totiž Ry Russo-Youngová a její sestra Cade narodily dvěma lesbám, což byl tou dobou koncept naprosto nevídaný a společensky de facto nepřípustný; představa homosexuální rodiny byla pro většinu lidí nemyslitelná. Ryino idylické dětství ovšem bylo narušeno dárcem spermatu, s nímž měly obě maminky až do dceřiných devíti let velmi dobré vztahy, a následným soudním procesem… Tento krásně nasnímaný dokument zkoumá lásku, věrnost, ztrátu a sílu rodiny ve všech jejích podobách a zaměřuje se na mechanismy, které posilují a narušují pouta lásky.

Na Nukleární rodina se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.