Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obnovená premiéra

Obnovená premiéra

Orig. název: Reopening Night

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 82 min
Režie: Rudy Valdez

Celovečerní dokument sleduje herce, produkční tým a zaměstnance světoznámého Public Theater, kteří se připravují na uvedení adaptace Shakespearových „Veselých paniček windsorských“ v newyorském divadle Delacorte pod širým nebem. Inscenace je tváří v tvář neustálé hrozbě pandemie COVID-19 a jednomu z nejdeštivějších červencových měsíců v historii nejpozoruhodnější tím, že se s ní po více než roce uzavření divadel ve městě vrací na scénu živá představení. Snaha o obnovení této dlouholeté newyorské tradice je pro divadlo, které je již téměř šest desetiletí tvůrčím srdcem New Yorku, odvážnou sázkou na nejistotu.

Na Obnovená premiéra se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.