Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obnovy letadel

Obnovy letadel

Orig. název: Plane Reclaimers

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 10 min

Kam směřují stará letadla, když zemřou? Některá na hřbitovy v poušti, ale jiná – díky zázrakům recyklace – žijí, aby nadále létala! V této fascinující sérii máme exkluzivní a jedinečný přístup k jednomu z největších světových komerčních vrakovišť letadel na světě; kde budeme sledovat různorodé charaktery, jejichž úkolem je rozebrat tyto obry oblohy, tedy přivézt letadla po jejich posledním letu, rozebrat je až na holý trup a pak použit bourací závaží.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.