Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Poslední ráj: Guyana

Poslední ráj: Guyana

Orig. název: Last Eden: Guyana

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 50 min

Připojte se k filmaři a biologovi Danu O’Neillovi na výpravě hluboko do nedotčených pralesů Guyany – podél řeky ztracené v čase – do ráje, který je domovem jedněch z nejpozoruhodnějších a nejhojnějších divokých zvířat na Zemi. Je to místo, kam se člověk nikdy neodváží a zvířata tak nemají strach. Ale nyní je tento nedotčený svět v ohrožení. Aby se Dan dostal ke svému cíli – k prameni řeky Rewa – musí překonat smrtící vodopády, projít hustým podrostem a přežít v deštném pralese. Může být tato cesta Danovou poslední šancí prozkoumat prales, který se nezměnil 150 let, a zachytit tato neuvěřitelná zvířata na kameru dříve, než bude pozdě?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.