Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Poslední úkryt

Poslední úkryt Logo ČSFD 60 %

Orig. název: The Keeping Room

Žánr: Drama / Western
Rok: 2014
Země původu: USA
Délka: 95 min

Americká občanská válka se snad pomalu chýlí ke konci. Není však ještě úplně vyhráno. Dvě jižanské sestry a jedna otrokyně musí ubránit sebe a svůj domov před vojáky, kteří zběhli z armády Unie a hledají, kde se schovat…Augusta žije v domě se svou mladší sestrou a služkou. Během americké občanské války nevědí, jestli z nich budou manželky nebo hospodářky, kterým se z války muži nevrátí. Zvykají si na to, že žijí samy a obhospodařují své sídlo. Že kromě domácích prací musí zvládnout také ochránit domov zjišťují s příchodem dvou cizinců, válečných zběhů, na které Augusta narazí v místním  šenku, když shání léky pro svou sestru, kterou kousl mýval. Odteď je potřeba mít se na pozoru. Dva opilí zběhové, kterým velí Moses, se totiž snaží za pomoci svého psa vypátrat dům Augusty. Když se jim to podaří, začne boj o domov a holý život. Mosesův parťák se dostane do domu, kde ho Augusta postřelí do ruky, i zraněný se ale dostane do ložnice k mladší sestře Augusty, kterou znásilní. Všemu udělá konec až služka, která muže zastřelí. Mezitím svádí Augusta boj s Mosesem před domem, kde dojde k přestřelce a Moses se zraněný kácí k zemi. Zdá se, že je po něm, když se Augusta přesvědčí, že jsou všichni v pořádku, zjistí, že Moses už na místě, kde ho střelila neleží. Všechny tři ženy se ozbrojí a jdou ho hledat.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.