Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Příběh dealera

Příběh dealera Logo ČSFD 55 %

Orig. název: Dealer

Žánr: Drama
Rok: 2021
Země původu: Belgie
Délka: 104 min

Čtrnáctiletý drogový dealer Johnny (Sverre Rous) žije v domově pro mládež z problémového prostředí a sní o lepším životě. Jednoho dne potká v Antverpách úspěšného herce Anthonyho (Ben Segers), který se stane jeho pravidelným zákazníkem. Vznikne mezi nimi zvláštní pouto a oba se rozhodnou jít společně jinou cestou. Celovečerní debut belgického režiséra Jeroena Percevala vykresluje brutální obraz nerovnosti, závislosti a rodiny.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.