Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Příběhy civilizací

Příběhy civilizací 72 %

Orig. název: Příběhy civilizací

Žánr: Dokumentární
Rok: 2023
Země původu: Česko

Téměř všechny příběhy velkých civilizací končily jejich rozpadem. Zdá se, že i my stojíme na křižovatce. Může se stát, že budeme následovat osud všech pradávných vyspělých civilizací, které zanikaly nebo se proměňovaly? Vědecká bádání ukazují, že lze nalézt a definovat určité opakující se jevy, které pády vyspělých civilizací provázely. Šestidílný seriál natáčel Petr Horký po celém světě. Postupně se s egyptologem Miroslavem Bártou začal zaměřovat na principy, které provázely kolapsy všech civilizací. Nad tématem se zamýšlejí protagonisté zvučných jmen, například Zahi Hawass, Joseph Tainter, Jane Goodallová nebo Scilla Elworthyová. Z českých vědců pak Dana Drábová, Petr Pokorný nebo Václav Cílek.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.