Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Probouzení

Probouzení

Orig. název: Awaken

Žánr: Dokumentární / Hudební
Rok: 2018
Země původu: USA, Spojené arabské emiráty
Délka: 83 min
Režie: Tom Löwe
Herci: Liv Tyler

Dokumentární film od výkonných producentů Terrence Malicka (Strom života) a Godfreye Reggia (dokumentární série „Qatsi“) namluvila Liv Tylerová. Tento jedinečný filmový zážitek s podmanivými obrazy, úchvatnými kulturami a motivačním poselstvím zkoumá vztah člověka k technice a přírodě. Snímek, který se natáčel pět let ve více než 30 zemích, využívá nejmodernější podvodní, letecké a časosběrné filmové techniky, aby divákům nabídl nový pohled na svět.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.