Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Prokletí Tutanchamonovy hrobky

Prokletí Tutanchamonovy hrobky

Orig. název: Tut's Toxic Tomb

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2022
Země původu: Velká Británie
Délka: 77 min

V listopadu 1922 učinil Howard Carter jeden z největších archeologických objevů všech dob. Světem se rozletěla zpráva o nálezu hrobky mladičkého faraona překypující bezpočtem cenných předmětů. Když však hned několik osob, které do hrobky vstoupily, zemřelo, začaly se šířit i zvěsti o panovníkově kletbě. Jednalo se o pouhé náhody, nebo o přibarvené příběhy, které měly podpořit prodejnost novin? A dokážeme prostřednictvím moderních vědeckých prostředků vyřešit tuto legendární záhadu?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.