Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Prosté jako voda

Prosté jako voda

Orig. název: Simple as Water

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA, Sýrie, Turecko, Řecko, Německo
Délka: 97 min
Režie: Megan Mylan

Tiché rozjímání o živelném poutu mezi rodičem a dítětem. Oscarová režisérka Megan Mylan (Lost Boys of Sudan, Smile Pinki) mistrným způsobem zachycuje důsledky války, odloučení a rozpadu rodinných vztahů. Zkoumá, jak syrské rodiny navzdory všem překážkám usilují o normální život, který budují od nuly. Intimní příběh, který se natáčel v Turecku, Řecku, Německu, Sýrii a USA, reflektuje univerzální význam rodiny.

Na Prosté jako voda se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.