Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Psi: jedinečná zvířecí rodina

Psi: jedinečná zvířecí rodina Logo ČSFD 82 %

Orig. název: Dogs: An Amazing Animal Family

Žánr: Dokumentární
Rok: 2017
Země původu: Velká Británie
Délka: 3 min
Herci: Patrick Aryee

Patrick Aryee cestuje do divokých prostředí, od brazilských džunglí po severoamerické prérie a africké pouště, kde se setkává s nejvíce nebezpečnými a charismatickými divokými psy. Na závěr vám představí, jak se tito obávaní predátoři stali nejlepším přítelem člověka. Prostřednictvím blízkých střetnutí, překrásných divokých záběrů, ukázek v terénu a rodokmenu pomocí CGI se podíváte, jak se různí zástupci tohoto živočišného druhu vyvinuli po fyzické stránce a jak jim chytré chování a semknutá společenství pomohly vzkvétat v nejdivočejších prostředích naší planety.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.