Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Road Rage

Road Rage

Orig. název: Road Rage

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2023
Země původu: Kanada
Délka: 8 min

Bitka na parkovišti přihlížející vyděsí. Náraz do blatníku donutí řidiče k velkolepé honičce. Agresivní řidička použije na svou oběť neobvyklou zbraň… Policista mimo službu vytáhne zbraň na jiného motoristu. Muž s mačetou napadne řidiče dodávky. A jedno SUV málem srazí cyklistu… Televizní osobnost má násilný střet s jiným řidičem. Dramatická automobilová honička má ohnivý konec. A při zuřivém střetu na silnici dojde na zbraně… Muž se sekerou se vysmívá řidiči. Protestující naruší provoz na dálnici, čímž rozzuří motoristy. A dva vzteklí řidiči se utkají na silnici… Rozzuřený muž se zaměří na jiného řidiče a terorizuje ho. Starší muž se se pustí do divoké jízdy po dálnici. A jeden pár vytáhne pistoli na jiného řidiče… Rozzuřený řidič pronásleduje jiné auto. Nespokojený soused zajde příliš daleko. Drzý ozbrojenec ohrožuje jiného řidiče. Motorkář bojuje o život… Muž namíří zbraň na mladou ženu poté, co mu údajně vjela do cesty. Malá bouračka vede ke knokautu. Zahraniční turisté jsou svědky rvačky u silnice… Lehká kolize vede ke střetu, kdy jeden muž vytáhne nůž. Jiný muž je napaden agresivním řidičem. Skupinová jízda na motocyklu nebezpečně ohrozí ostatní…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.