Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ross Kemp: Hledač pokladů ve vracích lodí

Ross Kemp: Hledač pokladů ve vracích lodí

Orig. název: Ross Kemp: Shipwreck Treasure Hunter

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: Velká Británie
Délka: 8 min
Herci: Ross Kemp

Ross Kemp se připojí k expertce na potápění Emily Turtonové a námořní archeoložce Mallory Haasové na výpravách k nejpozoruhodnějším vrakům lodí ve Velké Británii, aby odhalil skryté poklady britské minulosti.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.