Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Samotáři

Samotáři 84 %

Orig. název: Samotáři

Žánr: Drama / Komedie
Rok: 2000
Země původu: Česko, Slovinsko
Délka: 109 min

Sedm mladých lidí, sedm osudů a sedm hledání sama sebe. Petr je populární moderátor v rádiu, ale že by ho život naplňoval, se rozhodně říct nedá. Jeho vyprázdněnost ho dovede až rozchodu s Hankou, která si odloučení začne kompenzovat vyhledáváním bizarních vztahů i přesto, že jí neustále uhání podivín Ondřej. Ten na první pohled zažívá rodinnou idylku s manželkou Lenkou, ale jeho láska k Hance ho nutí dělat infantilní puberťácké výstřelky. Do spletité pavučiny vztahů hází vidle excentrický Robert, hrající si s emocemi všech ostatních aktérů i křehké barmanky Vesny z Bulharska, co přišla do Česka hledat štěstí a možná i něco víc. A nakonec je tu Jakub – stěhovák, kterému je všechno jedno a jediná jeho životní vize je zapálit si dalšího jointa a jen se usmívat. Ne vždy je to ovšem správný přístup.

Hořká komedie plná spletitých vztahů, emocí, ale také legendárních scén a hlášek se stala kultovní záležitostí české kinematografie. Tehdy mladému režisérovi Davidu Ondříčkovi se podařilo, z na první pohled nesourodých scén, vytvořit unikátní snímek. Ve filmu v roli marihuanového závisláka září jedinečný Jiří Macháček. Úlisného voyera Ondřeje zase skvěle ztvárnil Ivan Trojan. Zajímavostí je, že se zde střetávají herci dvou významných generací české a československé kulturní tvorby. Tu starší zde zastupuje František Němec nebo Hana Maciuchová. Tu nastupující, která je dnes již etablovaná, zase představují jména, jako je Tatiana Dyková, Jitka Schneiderová nebo zmíněný Jiří Macháček. 

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.