Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Sedm dní na Marsu

Sedm dní na Marsu

Orig. název: Brian Cox: Seven Days on Mars

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: Velká Británie
Délka: 90 min
Režie: Michael Lachmann
Herci: Brian Cox

V kalifornské laboratoři tryskového pohonu NASA můžeme strávit mimořádný týden. A to zrovna v roce, který byl pro toto ústřední pracoviště nejdůležitější od jeho založení. Budeme objevovat tajemství minulosti i přítomnosti červené planety, z řídícího centra budeme očitými svědky vědeckých milníků historického významu a dozvíme se, v čem jejich význam spočívá. Kromě získávání vědeckých poznatků se můžeme připojit k všestrannému týmu NASA, jehož členové pilně pracují na mapování Marsu a zároveň i na tom, aby se život na Marsu případně mohl stát skutečností. Budeme přímými svědky jejich každodenních vítězství, jakož i lidských dramat skrytých za nejodvážnějším kosmickým programem, do jehož realizace se lidstvo pustilo.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.