Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Skandál na střední

Skandál na střední

Orig. název: My So-Called High School Rank

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: USA
Délka: 101 min

Dokument zkoumá konkurenční systém přijímacího řízení na americké vysoké školy. Studenti vyprávějí své příběhy prostřednictvím dystopického muzikálu Ranked, který je založen na myšlence, že postavení ve třídě má zásadní vliv na vaši budoucnost.

Na Skandál na střední se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.