Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Skryté ráje Skandinávie

Skryté ráje Skandinávie

Orig. název: Skandinaviens versteckte Paradiese

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: Německo
Délka: 43 min

Rozsáhlá skandinávská příroda lidi odjakživa fascinovala a čtyři velkolepé oblasti představují skryté ráje Skandinávie. Vysoko na severu, ve švédském Laponsku, se jako doma cítí mohutní losi, na východě, nedaleko ruských hranic, se ve finském jezeře Saimaa nachází jeden z nejvzácnějších druhů tuleňů na světě. Gotska Sandön je nejodlehlejším místem v jižním ostrovním ráji Baltského moře. A na západě dominují krajině hory a fjordy a na náhorní plošině Hallingskarvet zase žijí polární lišky. Na všech těchto místech pracují ochránci přírody s velkým nadšením pro skryté ráje Skandinávie.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.