Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Smrtící lovci

Smrtící lovci

Orig. název: Deadly Hunters

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 3 min
Herci: Peter Terry

Ve volné přírodě platí pravidlo „sněz, nebo budeš sněden“ a jen málokdo unikne tomuto jedinému zákonu, kterým se řídí všichni. Epický a věčný souboj dravce s kořistí formoval a utvářel veškerý život na Zemi a vyústil v nelítostnou škálu zbraní a mistrovských dovedností. Tento seriál blíže prozkoumá některá zvířata, jejichž cesta vedla ke zdokonalení dovedností pro mistrovský lov. Zvířata využívají své velikosti, síly a jedinečných zbraní, aby přežila.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.