Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Sníh a medvěd

Sníh a medvěd 60 %

Orig. název: Kar ve Ayı

Žánr: Drama
Rok: 2022
Země původu: Turecko, Německo, Srbsko
Délka: 93 min

Zima v zasněženém tureckém městečku byla vždycky krutá, ale letos se zdá být nekonečná – téměř surrealistickým způsobem. Asli je mladá zdravotní sestra, která se ocitá uprostřed komplikovaných vztahů místních obyvatel.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.