Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Spider-Man: Všechny cesty vedou domů

Spider-Man: Všechny cesty vedou domů

Orig. název: Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

Žánr: Dokumentární / Krátkometrážní
Rok: 2022
Země původu: USA
Délka: 23 min

Od vzniku prvního filmu o Spider-Manovi uplynulo už dvacet let! Připojte se k našim moderátorům JB Smooveovi a Martinu Starrovi, kteří vás zvou na výjimečnou výpravu napříč celým vesmírem nejslavnějšího komiksového superhrdiny, od původní trilogie Sama Raimiho přes „úžasné“ snímky Marca Webba až po nejnovější trojici z dílny režiséra Jona Wattse. Čeká vás oslava plná hvězd, kaskadérských kousků, napínavé akce, padouchů i hrdinů a spousty překvapení! A zvláštní pocty se samozřejmě dočká i komiksový král a duchovní otec Spider-Mana Stan Lee.

Na Spider-Man: Všechny cesty vedou domů se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.