Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Súdán, mezi Nilem a pouští

Súdán, mezi Nilem a pouští

Orig. název: Soudan, entre Nil et desert

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Francie
Délka: 52 min
Režie: Eric Bacos

Země rozkládající se od břehů Rudého moře až po střední Afriku má bohatou a zajímavou, ale také málo známou historii a krásu… Podél Nilu, výživné osy Súdánu, která protíná celou zemi a je jejím největším zdrojem přírodního bohatství, se střídají lidské tváře, kultury a přírodní scenérie. Země se po letech občanské války probouzí a odhaluje návštěvníkům své poklady ukryté v písku Núbie, severní oblasti, která byla dlouho ve stínu Egypta. Jeho strhující krajinné scenérie, chrámy nebo města dýchajícími historií a prastarými tradicemi osloví každého návštěvníka této úchvatné země. Ať už obdivuje v centru hlavního města Chartúmu soutok Bílého Nilu a Modrého Nilu nebo v pustých krajích obdivuje jednotlivé vesnice tvořící ostrůvky života. Tisíciletá historie této afro-arabské země, její nesporné kulturní bohatství, nekonečná laskavost jejích obyvatel a jejich legendární pohostinnost slibují cestu plnou krásných objevů.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.