Programová nabídka Telly

Súdán, mezi Nilem a pouští

Orig. název: Soudan, entre Nil et desert

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Francie
Délka: 52 min
Režie: Eric Bacos

Země rozkládající se od břehů Rudého moře až po střední Afriku má bohatou a zajímavou, ale také málo známou historii a krásu… Podél Nilu, výživné osy Súdánu, která protíná celou zemi a je jejím největším zdrojem přírodního bohatství, se střídají lidské tváře, kultury a přírodní scenérie. Země se po letech občanské války probouzí a odhaluje návštěvníkům své poklady ukryté v písku Núbie, severní oblasti, která byla dlouho ve stínu Egypta. Jeho strhující krajinné scenérie, chrámy nebo města dýchajícími historií a prastarými tradicemi osloví každého návštěvníka této úchvatné země. Ať už obdivuje v centru hlavního města Chartúmu soutok Bílého Nilu a Modrého Nilu nebo v pustých krajích obdivuje jednotlivé vesnice tvořící ostrůvky života. Tisíciletá historie této afro-arabské země, její nesporné kulturní bohatství, nekonečná laskavost jejích obyvatel a jejich legendární pohostinnost slibují cestu plnou krásných objevů.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí trial nabídky je balíček Střední s kanály Eurosport 1 a 2 a Nova Sport 3 a 4, obsahující např. Ligu mistrů UEFA a další špičkové soutěže. Kanály Premier Sport 1 a 2 nejsou součástí této nabídky.