Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajemství oceánů: Přísně tajné mise

Tajemství oceánů: Přísně tajné mise

Orig. název: Drain The Oceans: Secret Missions

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: USA
Délka: 44 min

Na dně oceánů můžeme nalézt i nejnebezpečnější zbraně světa včetně jaderných. Tyto přísně tajné vraky zde odpočívají po desetiletí a jsou klíčem k odhalení pravdy o úsvitu nukleárního věku. S pomocí nikdy nezveřejněných záběrů, přesných dat a přísně tajných informací se prostřednictvím přelomové techniky počítačového zobrazování pokusíme vysušit oceán a spatřit to, co je jinak skryto pod vlnami. Jaká tajná mise způsobila konec nacistického jaderného programu? Proč se loď s nákladem uranu mířící na ostrov Tinian ocitla na dně oceánu? A jaká tajná podmořská operace CIA měla za úkol vyzvednout nukleární zbraně?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.